4 האלמנטים לקליניקה משגשגת - בית ציוני אמריקה - ZOA TLV

4 האלמנטים לקליניקה משגשגת

מה אם אחת ולתמיד הייתם מצליחים לבסס את הקליניקה שלכם בעשיריון העליון של המטפלים והמאמנים בישראל?
אנחנו יודעים, זה יכול להשמע תלוש מהמציאות. אבל תנו לנו להראות לכם שזה אפשרי. דמיינו אפשרות שבה אתם קמים בכל יום מחדש, ליומן מלא במטופלים, כאלה שאתם אוהבים ומחכים לשנייה שהם יכנסו לפתח הקליניקה… וכשהדלת נפתחת אתם רואים איך הם נכנסים אליכם 'צמאים לעזרה' ורק מחכים רק לרגע שבו הסשן יתחיל.

ובסופו, העיניים שלהם הופכים למעין 'כוכבים קטנים' שנוצצים עד השמיים. דמיינו את הסיטואציה הזו קורית לכם כל יום, 4-6 פעמים.

אתם במקום הבטוח שלכם, עם האווירה שאתם אוהבים, עם הלקוחות שאתם רוצים, משפיעים על אנשים, משנים חיים ועוד מקבלים על כך תגמול כספי, משמעותי, אחד כזה ששם סוף ל-'עבודות הצדדיות' והטיפולים בקופות החולים ומחלץ מנקודת ה-'בקושי לסיים את החודש '. דמיינו 5 ספרות גבוהות בחודש.

אם אתם לא מרוצים ב-100% ממה שקורה היום בקליניקה מבחינת ההכנסה, מבחינת המבנה עסקי, מבחינת המטופלים שמגיעים או שאתם מרוצים מהכל והשירות שלכם הוא הטוב ביותר שהעם הישראלי הכיר, אבל… פשוט לא מצליחים להגיע למספיק מטופלים או לייצר יציבות בקליניקה – הכנס הקרוב עלול לשנות את המסלול העסקי של הקליניקה.

אז אם זה מרגיש לכם הכיוון והייתם רוצים לחוות גדילה עסקית בריאה שתפורה אך ורק לקליניקות בישראל, יש לכם אפשרות לשריין לעצמכם כרטיס לכנס עוצמתי שקורה ב 21/12 ביום חמישי בשעה 9:00 -14:00 (בבית ציוני אמריקה בת"א ) שהמטרה שלו היא: לקצר לכם מאבק, ניסוי וטעייה של 6-8 חודשים ל-6 שעות בלבד.

 

לפרטים ולכרטיסים לחצו: "לאתר האירוע"

21דצמבר 2023

סטודיו

09:00

לאתר האירוע
4 האלמנטים לקליניקה משגשגת: חוסן עסקי רגשתי - תודעתי מנצח, בניית תהליך טיפולי מבודל, מכירות בעולם הטיפול והאימון

אירועים דומים


דילוג לתוכן