הצהרת נגישות - בית ציוני אמריקה - ZOA TLV

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

בית ציוני אמריקה (להלן: "החברה") פועלת ומקדמת את נושא שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לקהל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד ומקצועי בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 והתקנות שהותקנו מכוחו. הנהלת החברה רואה בלקוחותיה עם מוגבלות, אנשים שווי זכויות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם היא מספקת.

כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות, לרבות אתר האינטרנט שלנו, יידוע העובדים בדבר איסור אפליה והדרכה במתן שירות נגיש.

הנגשת השירות – בוצעו התאמות נגישות בשטחים המובילים אל מקום מתן השירות, אזורי ההמתנה, אגפי האירוח, בלובי, בדלפקי הקבלה והשירות, במעלית, בשירותי הנכים וכו', כמו כן הוצבו שלטי הכוונה למקומות אלו.

עזרים לכבדי שמיעה – הותקנו מכשירי עזר לכבדי שמיעה מסוג "לולאת השראה" על מנת לאפשר ללקוחות עם מוגבלות בשמיעה, לשמוע ולהבין את דברי נותן השירות, תוך סינון רעשי רקע והפרעות אקוסטיות.

שירותי נכים – במפלס הכניסה קיימים שירותי נכים המותאמים ללקוחות עם מוגבלות.

הדרכות והכשרות צוות עובדי החברה לרבות נותני השירות, עברו הדרכות והכשרות בנושאים של איסור אפליה ומתן שירות נגיש.

נהלי שירות נגישים – עודכנו ורועננו נהלי השירות שלנו לרבות סיוע לאנשים עם מוגבלות במילוי טפסים,  ליווי והכוונה, הסתייעות במלווה ובכלבי נחייה, פטור מתור ועוד. בנוסף הנגשנו את המוקד הטלפוני שלנו, בוצעו התאמות נגישות בדרכי התקשרות חלופיות לטלפון (דוא"ל, מסרונים) ועוד.  

חניות נכים ודרכי גישה למקום לרשות לקוחותינו המגיעים ברכב נכים, קיימות חניות נכים מוסדרות בחניונים הסמוכים, הונגשו דרכי הגישה, מפתני הכניסה והדלתות.

נגישות באינטרנט 

התאמות הנגישות באתר החברה בוצעו בהתאם להתקנה 35א בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0  לרמהAA  ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

תקינה

האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

הגדלת התצוגה באתר

גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  "Ctrl" ו "-" (קונטרול ומינוס).

הפעלת האתר באמצעות מקלדת

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש "Tab"  תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים "Shift" + "Tab"  (שיפט וטאב) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש "Enter" תפעיל את הקישור המסומן.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות 

אתר החברה הינו אתר נגיש המותאם לשימוש אנשים עם מוגבלות, לרבות לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לעשות שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

רכז נגישות

כחלק מפעולות ההנגשה, מינתה החברה ממונה נגישות אליו ניתן לפנות בכל שאלה בנושא הנגשת השירות. 

יחד עם זאת, במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו' ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל רכז הנגישות שלנו לפי הפרטים הבאים:  עמיחי לבנשטיין, טלפון: 037779602, נייד: 0506664722, מייל: Amichay@zoatlv.co.il

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים.  

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוחותינו.

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 23/11/2021

דילוג לתוכן