דן כנר | דבריהם האחרונים - בית ציוני אמריקה - ZOA TLV

דן כנר | דבריהם האחרונים

דן כנר בהרצאה מרתקת בעקבות הספר "דבריהם האחרונים" פרי עטו, שיצא לאור לאחרונה, על המילים האחרונות שנאמרו מפי אישים על ערש דווי, על התובנות באשר לאישיות עצמה, על פועלה ועל אנקדוטות מעניינות מחייה.

כולנו מכירים את דבריו האחרונים של השופט-הגיבור שמשון שאמר "תמות נפשי עם פלשתים!", אך כמה מאתנו יודעים מה אמרה, למשל, שרה אהרונסון בטרם שמה קץ לחייה, או איך עברו עליה השעות והדקות האחרונות בחייה? המרגלת, שסיעה לבריטים במלחמת העולם הראשונה לשחרר את הארץ מידי האימפריה העותומנית, באקט של גבורה ואמונה בצדקת דרכה, אמרה למעניה הטורקים: "לא תוציאו מפי דבר".

עם הדמויות שבספר נמנים מנהיגים, מדינאים, מרגלים, מהפכנים, ממציאים, מגלי ארצות, אמנים, פיראטים ועוד. הקוראים ימצאו ביניהם, בין השאר, את הרצל, לאונרדו דה-וינצ'י, דוד המלך, חניבעל, סאדאם חוסיין, מוצארט, אלביס פרסלי, פרדי מרקורי, קלאופטרה, מרילין מונרו, אדית פיאף, רחל המשוררת, משה רבנו, אנה פרנק, אהוד מנור, אילן רמון, סוקרטס, פרויד ועוד רבים אחרים.

 

לפרטים ולכרטיסים לחצו: "לאתר האירוע"

 

 

 

 

 

18ספטמבר 2023

מרתה

21:00

לאתר האירוע
דן כנר: דבריהם האחרונים. הרצאה מרתקת על המילים האחרונות שנאמרו מפי אישים והתובנות על האישים עצמם. בית ציוני אמריקה ב-18.9.23 בשעה 21:00

אירועים דומים


דילוג לתוכן