מבוא להתעוררות - בית ציוני אמריקה - ZOA TLV

מבוא להתעוררות

קוראים לי ערן וזה הסיפור שלי.

בגיל 12 פסקה האלימות. אבא נכנס לכלא ואני יצאתי לחופשי. זה נגמר. לפחות ככה האמנתי.

בגיל ארבעים הייתי במקום הכי מוצלח של חיי. בגיל ארבעים רציתי גם למות.

מה הטעם? אלו הם החיים? לחיות בפחד כל הזמן ממה יקרה עוד שעה. לחיות בתחושה ששום דבר לא מספיק וצריך להשיג ולכבוש עוד. לעמוד בקצב, להיות רלוונטי, לעמוד בציפיות ולרצות אחרים כדי שלא ינטשו אותי.

כל יום להילחם על המקום שלך כדי להרגיש ראוי בעודך טובע באנרגיה שלילית שמכלה את הגוף הפיזי. התסכול, החוסר, ההתמכרויות, רגשות האשם, ההלקאה העצמית, הקנאה והכעס הבלתי פוסק על עצמי וכמובן הצורך להאשים אחרים במצב הנוכחי.

אבא מזמן לא בתמונה ולמרות שכבשתי פסגות, למרות חברת ההפקות שהייתה בבעלותי והכסף שעשיתי, המיינד שלי המשיך לייצר את התסריט שניתן לו בשלב הכי מכריע בחייו. אני הילד שהוא מעולם לא רצה, אני הילד שמעולם לא עשה אותו גאה, אני אכזבה.

עם הייאוש הגיעה ההארה ובגיל ארבעים בחרתי להיוולד מחדש. במסע שלי הבנתי למה אני עושה את מה שאני עושה, למה אני עושה את זה בצורה שאני עושה, למה אני לא מצליח לחדול גם כשזה כואב, למה האנושות רצה אל תופת כמו אל ים ולמה הסבל תמיד עדיף מהלא נודע.

בהשראת המסע שלי, הידע שקיים כבר אלפי שנים, המסרים שאני מקבל מהיקום, עיצבתי את המדריך להתעוררות. אז אם במקום לחיות אתם שורדים גם את הלופ, בואו להבין למה.

אתם בדיוק במקום בו אתם צריכים להיות, עכשיו בחרו איך לכתוב את הסיפור שלכם מכאן.

 

***כניסה חינם, בהרשמה מראש!

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו: "לאתר האירוע"

או שלחו מייל לכתובת: re@re-ins.com

 

 

 

 

 

 

 

 

04אפריל 2022

מרלן

20:00

לאתר האירוע
Choose your reality | מבוא להתעוררות

אירועים דומים


דילוג לתוכן