אולמות כנסים / ועידות - בית ציוני אמריקה - ZOA TLV

אולמות כנסים / ועידות

בית ציוני אמריקה מארח מידי שנה מאות ועידות וכנסים עסקיים, בין היתר: הדרכות לעובדים, כנסים מקצועיים, ועידות שנתיות, אירוח משלחות מחו"ל ועוד. החוזקות של בית ציוני אמריקה לרבות מגוון האולמות, העזרים הטכניים, ריהוט על סוגיו, חברת קייטרינג והצוות המיומן – הופכים אותו לנגיש עבור סוגים שונים של חברות וארגונים.

מחפשים אולם לכנס?

האולם המרכזי והגדול ביותר אשר מתאים כאולם לכנס הוא אודיטוריום מאירהוף עם 400 מקומות ישיבה, במה גדולה שמותאמת לפאנל והרצאות, מסך לטובת הקרנת מצגות / סרטונים ומפרט טכני רחב. אודיטוריום נוסף שמתאים מאוד כאולם לכנס הוא מרתה עם 200 מקומות ישיבה, במה, מסך ומערכת קולנוע DCP. לחלופין ניתן לבחור את אולם הסטודיו – ולעצב אותו בהתאם לאופי האירוע [בצורת שולחנות עגולים / כסאות עם שולחנות כתיבה צמודים / כסאות בלבד מול הבמה ועוד…].

בנוסף, ניתן לארח גם בטרקלין התחתון והטרקלין העליון בבית ציוני אמריקה: שני חללים גדולים ומרוהטים שמתאימים להתכנסות, מינגלינג וכיבוד, דוכני הרשמה, דוכני חסות ועוד. מבנה הטרקלין גמיש במובן זה שניתן לצמצם / להרחיב את הריהוט בו כך שיתאים לדרישות מפיק האירוע: יותר חלל להתכנסות, פינוי מקום לקיר צילום ממותג, דוכני חסות, קייטרינג ועוד.

במידה ומדובר באירוע רב משתתפים או אירוע מתגלגל, ניתן לשריין מראש מספר אולמות במקביל. אודיטוריום שמהווה את מרכז ההתכנסות וההרצאות של האירוע, לצד חללים קטנים יותר וכיתות להשכרה שמותאמות לפאנלים / דיונים / הרצאות מצומצמות יותר. אולמות לדיונים אינטימיים כמו הלשכה והבלקוני או הרצאות לכמה עשרות משתתפים כמו הגלריה, הסלון והאקדמיה. בכל אחד מהאולמות הללו יש מפרט טכני מותאם כמו מסך, מקרן, מיקרופונים פודיום, במה, וכן ריהוט מגוון כך שניתן לעצב את החדר לפי הצורך המבוקש.

ואחרי ששיריינתם אולם לכנס ועזרים אפשר לעסוק בנושא הכיבוד. בית ציוני אמריקה עובד עם חברת הקייטרינג פריסטייל, אשר מתאימה ללקוחות השונים חבילה בהתאם לצרכים ולתקציב הנדרש. החל משתייה קלה / חמה וכיבוד קל וכלה בשלוש ארוחות מלאות: בוקר / צהריים / ערב. כמו כן, מדובר בקייטרינג כשר כך שיש מענה לכל סוגי האורחים והלקוחות. *לפריסטייל יש תעודת כשרות 

כדאי לדעת: בכל אחד מסוגי האירועים, בית ציוני אמריקה יכול לסייע גם עם ליווי של צוות טכני וסדרנים לכל אורך האירוע – בתיאום מראש בלבד

דילוג לתוכן