יובל אברמוביץ' | הרצאות "הרשימה" ושנת המתנות

הרשימה – חלומות צריך לצעוק

הרצאת הדגל של יובל אליה נחשפו עד כה כחצי מיליון אנשים בארץ ובעולם.

לפני כעשור יובל אברמוביץ' פתח בלוג צנוע בשם "הרשימה" ובו הוא פרסם עשרה דברים שהוא חולם להגשים תוך 400 ימים. בין לילה העולם כולו הגיב לרשימת החלומות שלו וביקש לסייע. אנשים מישראל, ארצות הברית, צרפת, הולנד, סין ואפילו איראן הגיבו והציעו עזרה. במשך שנה שלמה יצא יובל למסע הגשמה פרטי ובמהלכו פגש פיזית ווירטואלית אלפי אנשים ששיתפו אותי בחלומות, בהגשמות, הצלחות, כשלונות ואכזבות.

מה שהתחיל כמסע אישי הפך במהרה למסע איסוף תובנות המנסה לפצח מה גורם לאנשים מסויימים להגשים את חלומותיהם ומה מונע מאחרים לעשות זאת. הבלוג הפך להרצאה שהפך לספר ואת כל התובנות והכלים הוא משתף בערב מרגש במיוחד בו, כמובן, הקהל רושם את רשימת החלומות שלו לשנה הקרובה.

 

שנת המתנות

בגיל 37 יובל אברמוביץ' קיבל "מתנה" לא צפויה לרגל יום הולדתו. בעקבותיה הוא מצא את עצמו בחופשה מוזרה מעבר לים ועם שק של יסורי מצפון שגרמו לו לתהות למה כל כך קשה לנו להעניק לעצמנו מתנות. יובל יצא לחקור את הנושא עם פסיכולוגים, פסיכאטרים, סוציולוגים וחוקרי אושר ואסף את כל התשובות לערב מעורר מחשבה.
בערב זה יגלה הקהל מה משמעות המושג חשבונאות נפשית, למה חשוב להעניק מתנות לאחרים ולעצמנו וגם מהי המתנה הכי משמעותית, שלא עולה אפילו שקל אחד, שניתן להעניק לעצמנו כבר בתום ההרצאה.

למידע וכרטיסים לחצו: לאתר האירוע

25יוני 2021

מאירהוף

10:00

לאתר האירוע
יובל אברמוביץ'

אירועים דומים


צרו איתנו קשר
כל הזכויות שמורות לבית ציוני אמריקה

Powered By Siteix | Designed by Yael Freiman

דילוג לתוכן