הפוטנציאל העסקי של הרשתות החברתיות

1.מהם החוקים של המשחק שנקרא הרשת החברתית– מה ההיגיון של הפלטפורמות האלו? מה האינטרס שלהן? מה הן שעות הפעילות החמות? אילו שימושים קיימים שרובינו בכלל לא יודעים שהם קיימים? ואילו שימושים חדשים אנחנו נוכל לעשות בהן ממש בקרוב?  
 
2.נדבר על שני המרכיבים החשובים ביותר ברשת החברתית – תוכן ושיווק. ואיך הם חייבים  ללכת ביחד כי אחד לא יכול לעבוד בלי השני – כלומר זה לא יעזור כמה התוכן שלך/האתר/הרעיון שלך אדיר אם אתה לא יודע לשווק אותו ולהגיע לכל הקהל הפוטנציאלי שלך לא יקרה איתו כלום  אותו דבר הפוך אם אתה משווק מעולה אבל התוכן שלך גרוע  זה לא יעבוד.
 
3.תחזוקה של העמוד העסקי – ממה מורכב עמוד עסקי טוב? החשיבות של תכנון מקדים של פריסת התוכן בעמוד, ותוכנות שיכולות לעשות  את זה בשבילנו בצורה אוטומטית.
4.פעילות מחוץ לגבולות העמוד העסקי – איך יוצרים טראפיק? מה כוחם של לייקים ותגובות שאנחנו עושים לעמודים אחרים.
 
5.איך מגיעים לקהל האידיאלי שלך ? איך אפשר להגיע לכמה שיותר אנשים בלי קמפיין ממומן? העוקבים שלנו הם השגרירים שלנו ולא רק הקונים הפוטנציאלים.
 
6.נבין את החשיבות של טיפוח שמירת קשר עם הלקוח ולא להתייחס אליו כמו סטוץ וגמרנו.. עשיתם עבודה קשה להשיג אותו , זהו ? הוא כבר ממליץ שלכם , לא תהיו איתו בקשר?  כלומר שם המשחק הוא קהילה.
 

7.נלמד איך להשתמש ברשת החברתית בשביל להנגיש את העסק שלך ללקוח. שירות לקוחות הדור הבא.

כל ההכנסות של ההרצאה יתרמו לעמותת "חברים למסע" עמותה המסייעת למשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים

19יולי 2019

מרלן

09:00

לאתר האירוע

אירועים דומים


צרו איתנו קשר
כל הזכויות שמורות לבית ציוני אמריקה

Powered By Siteix | Designed by Yael Freiman

דילוג לתוכן